aktywni2010.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Indywidualne nadruki na kubkach - jaką metodę nadruku wybrać?

Igor Laskowski 2019-01-15 0 komentarzy
Wpis

W przypadku kubków kluczowa decyzja to wybór odpowiedniej techniki nadruku. Zależy ona od czynników takich jak budżet zamówienia, spodziewana trwałość czy wreszcie ilość zamówień. Na stronie internetowej gostillo-kubki.pl można zapoznać się z najbardziej polecanymi technikami nadruku, również tymi stosowanymi w przypadku kubków spersonalizowanych. Jedną z najczęściej stosowanych jak kalkomania ceramiczna, odmiana sitodruku.

Grafika jest przenoszona za pomocą specjalnej kalki. Kubki są następnie wypalane w piecu. Dość nowoczesną techniką nadruku na kubkach jest kalkomania organiczna. W ramach jej wykorzystania można wybrać dowolny kolor z palety barw Pantone, w tym również żywe kolory fluorescencyjne, dzięki którym dany kubek wyróżnia się na tle innych, podobnych do niego gadżetów.

Jako nadruki na kubkach indywidualnych sprawdza się również metoda Magic Mug. Grafika ukazuje się na powierzchni gadżetu pod wpływem wysokiej temperatury, dzięki czemu efekt jest zaskakujący. Można stosować ją zarówno do pojedynczych zamówień, jak i tych na większą skalę, jako że w obu przypadkach sprawdza się równie dobrze.

Do produkcji spersonalizowanych kubków świetnie nadaje się również metoda Art Print, nazywana również sublimacyjną. Gwarantuje ona niemalże fotograficzną jakość nadruku. Poleca się ją zatem do nadruku grafik szczegółowych, posiadających wiele detali. Jej zaletą jest również wysoka trwałość. Odpowiednią technikę nadruku na kubkach warto wybrać razem z doradcą. Po radę w tym zakresie należy udać się na wskazany wyżej serwis.

Skomentuj wpis