aktywni2010.pl daje Ci możliwość wybicia się ponad tłum jednakowych firm

Przeczytaj o redakcji bloga

Kim jest tapicer?

Daria Jasińska 2019-03-30 0 komentarzy
Wpis

Wiele typów mebli ma wykończenia z tapicerki, czyli tkaniny obiciowej lub skóry. Dla zestawów wypoczynkowych – sof, narożników i foteli – jest ona równie ważna, jak maska dla samochodu. Razem z gąbką nadaje ona ostateczną formę bryle mebla, a także przesądza o jego stylu estetycznym. Kolorystyka i wzór materiału na obicie wpisuje mebel w nurt nowoczesnego minimalizmu, skandynawskiego naturalizmu, czy też klasycyzujących kanonów – angielskiego i prowansalskiego. W ten sposób mogą być wykonane również krzesła, pufy, łóżka i ich wezgłowia, a także drzwi szaf i wnęki służące jako siedziska. Tapicerowane są również całe ściany. To ostatni trend pozwalający na kreację niesamowicie efektownych, wyrafinowanych i unikatowych aranżacyjnie wnętrz.

 

Za powstanie takich elementów wyposażenia odpowiada tapicer. W jego gestii jest również renowacja i naprawa – wymiana poprzecieranego lub uszkodzonego obicia, a także sprężyn i gąbek. Mebel odzyskuje lub zyskuje wówczas nie tylko atrakcyjną prezencję, ale i atuty użytkowe. Aby usługa wykonana była profesjonalnie, ze starannością, precyzją i biegłością rzemieślniczą należy powierzyć ją doświadczonym i wprawnym fachowcom. Umiejętnością przywrócenia  świetności meblom i tworzenia nowych wymaga bowiem odpowiednich kwalifikacji, talentu manualnego oraz zaplecza narzędziowego. Legitymują się nimi specjaliści pracujący w firmie Tapicer’ka. Jeśli szukasz kompetentnego tapicera z Zabrza, Katowic lub innych miast Śląska powinieneś zajrzeć na ich stronę www - znajdują się tam przykładowe realizacje i pełna oferta usług.

 

Firma ma na koncie liczne udane realizacje z zakresu renowacji i zleceń na podstawie projektów klientów. Z zamówień wywiązuje się  terminowo. Plusem są również konkurencyjne ceny i bogaty wybór tkanin, skór i eco skór.

Skomentuj wpis